Shibari na tvojom evente

CHCEŠ NA SVOJ EVENT ORIGINÁLNY PROGRAM?

SHIBARI ZAUJME KAŽDÉHO!

Poskytni sebe aj svojim hosťom skutočne životný zážitok.

Čo je Shibari?

Shibari je tradičná japonská forma zväzovania, ktorá sa vyvinula do umeleckého prejavu a erotického umenia. Táto starobylá technika, tiež známa ako kinbaku, kombinuje precízne uzly na vytvorenie komplikovaných vzorov, ktoré zdôrazňujú krásu a eleganciu ľudského tela. V umení Shibari ide o viac, než len o fyzický akt viazania. Ide o prepojenie medzi dvoma ľuďmi, kde je dôležitá vzájomná dôvera a komunikácia. Pre niektorých je to intímny spôsob vyjadrenia emocionálnej pripútanosť a pre iných je to formou umeleckého sebavyjadrenia. Shibari je založená na starobylých japonských tradíciách a technikách, ktoré sú starostlivo zdokonaľované a prenášané z generácie na generáciu. 

Naplň svoj event skutočným japonským umením. Ukáž svojim hosťom Shibari.

Ľudia sú umenie.

O nás

Máme niekoľko ročné skúsenosti s organizovaním podujatí na Slovensku ako aj v Českej republike. Organizovali sme festivaly ako aj Výstavy skutočných nahých žien VOAYER.

Naše projekty videli tisíce nadšených návštevníkov. Súčasťou našich výstav bolo aj Shibari a preto vieme, že toto japonské umenie dokáže ľudí extrémne zaujať a poskytnúť naozaj nezabudnuteľné životné zážitky.

Sme pripravení tieto zážitky poskytnúť aj tvojim hosťom, priateľom či rodine. 

Shibario

© Všetky práva vyhradené.